LOCAL NEWS

VENTSPILS-KULDĪGA & KĀRLIS LEITIS

13/03/2017 — 0

main

LOCAL NEWS

VENTSPILS-KULDĪGA & KĀRLIS LEITIS

13/03/2017 — 0

Lai papildinātu mūsu rubriku "Spot Check", Kārlis atzīmējās Ventspils un Kuldīgas iekštelpu skeitparkos! Sanācis īss, bet ļoti iespaidīgs video.

Video komentārus neprasa, bet lūk būs pāris vārdi no paša Kārļa par apciemotajiem Kurzemes skeitparkiem.

PB: Čau, Kārli! Ko mūsu lasītājiem vari pastāstīt par Ventspils iekštelpu skeitparku?
KL: Ventspils indooram piemīt tā burvība, kas lielai daļai Latvijas mazo iekštelpu skeitparku. Rodas tāda mājīga un draudzīga sajūta atrodoties tur. Pusi no parka aizņem foam pit. Manuprāt, tas ir ļoti labi, lai jaunie braucēji varētu iemācīties un pieslīpēt jaunus trikus, tomēr filmējot sapratu, ka tieši tā iemesla dēļ parkā nav palicis daudz vietas citām interesantām rampu variācijām un ir iespējams braukāt tikai taisnās līnijās. Tomēr ir jāpiebilst, ka esošās rampas ir diezgan labi izstrādātas un flybox ir fantastisks.

PB: Tā kā pats esi viens no Kuldīgas BMX scēnas spožākajiem vārdiem, ko vari teikt par Kuldīgas iekštelpu parku?
KL: Parks tikai izveidots jau 2013. gadã ar Eiropas fondu atbalstu un mana mamma, kura ir biedrības BMX Ride Kuldīga priekšsēdētāja, menedžēja visu šo programmu. Pašlaik indoors ir pieejams visiem par baltu velti, pateicoties nozīmīgam atbalstam no Kuldīgas domes. Tieši tas, ka parku var apmeklēt par brīvu, piesaista ļoti daudz Kuldīgas jauniešus tur pavadīt savu brīvo laiku.

Kuldīgas iekštelpu skeitparks ir tāda vieta, kur vienmēr patīkami atgriezties, jo tas ir mans māju parks, kurā zinu no galvas katru centimetru. Lai gan parks ir diezgan mazs, tas ir ļoti dinamisks un var izdomāt ļoti daudz un dažādus transfērus un līnijas, kas manā gadījumā ir ļoti forši.

Ventspils iekštelpu skeitparks atrodas Ventspilī, Lāčplēša ielā 7 un ieejas maksa ir simboliska – 70 centi. Vairāk info par parku atradīsiet Ventspils OC mājaslapā. Visiem interesentiem iesakām pasteigties, jo parks atvērts vien līdz Aprīlim un pēcāk tiks slēgts uz nenoteiktu laiku. Šī visdrīzāk ir pēdējā ziemas sezona tagadējam Ventspils iekštelpu skeitparkam.

Kuldīgas iekštelpu skeitparks atrodas Kuldīgā, Tehnikas ielā 9. Kā jau pirmīt rakstā minēts, ieeja parkā bezmaksas.

Par video filmēšanu un montāžu atbildīgs Iļja Pavlukevičs.

BUY AT OUR SHOP