LOCAL NEWS

THE SPOT / CENTER 1 GADA JUBILEJA !

26/09/2019 — 0

main

LOCAL NEWS

THE SPOT / CENTER 1 GADA JUBILEJA !

26/09/2019 — 0

28. septembrī Baltijas modernākais alternatīvo sporta veidu centrs THE SPOT svinēs gada jubileju. Svinību ietvaros ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments atbalstu tiks aizvadīts Rīgas Ekstrēmā Sporta Festivāls. THE SPOT centra apmeklētājiem būs iespēja bez maksas vērot Latvijas labākos ekstrēmo sporta veidu profesionāļus darbībā, piedalīties atraktīvos konkursos un pašiem izmēģināt dažādas sportiskas aktivitātes.

THE SPOT / CENTER 1 GADA JUBILEJAS PASĀKUMA IETVAROS VISAS AKTIVITĀTES BŪS PIEEJAMAS BEZMAKSAS!

Dienas (BMX) grafiks:
10:00 / Svinīgā uzruna
STREET PARKS / RAMP PARKS / POROLONU BEDRE
10:30-13:00 / Baltic BMX School, Straume Inline Skola, Rīgas Skeitborda skola, Skūter Skola
STREET PARKS
13:00-14:00 / BMX 
RAMP PARKS
15:00-16:00 / BMX

Ekstrēmo sporta veidu skolās varēsiet apgūt ko jaunu, iepazīties tuvāk ar treniņu gaitu, gūt kādu noderīgu padomu vai vienkārši lieliski pavadīt laiku.
Visās mūsu zonās notiks dažādu sporta veidu paraugdemonstrējumi no labākajiem pašmāju sportistiem. Šajos laikos parka zonas nebūs pieejamas publiskajam apmeklējumam, bet esat laipni aicināti vērot šovu!

Meistarklases skeitparku zonās rādīs arī skūteru, skeitborda un inline skrituļslidu meistari. Dažādas aktivitātes notiks arī parolonu bedrē, batutos, atlētikas zālē un uz klinšu sienas.  

Pasākumā laikā būs iespēja izbaudīt Food METRO gastranomiskās izvirtības no mūsu komandas braucēja, Kristapa Reimaņa, puses. Šis vīrs ir ne tikai viens no labākajiem BMX braucējiem Latvijā, bet arī meistars pie plīts!

∙ Vrapi
∙ Pelēko zirņu falafel
∙ Vegāniskie ēdieni
∙ Kombuča
∙ Atspirdzinošas limonādes

Gaidīsim Jūs ciemos šo sestdien, 28.09 iekš The Spot / Center un nosvinēsim mūsu 1 gada jubileju godam.

BUY AT OUR SHOP