LOCAL NEWS

FILMA DĀVIDS UN GOLIĀTS

11/11/2018 — 0

main

LOCAL NEWS

FILMA DĀVIDS UN GOLIĀTS

11/11/2018 — 0

Latvijas BMX frīstaila scēnā labi pazīstamais Krists Kaņuks un viņa brālis Kristaps ir kļuvuši par galvenajiem varoņiem dokumentālā kino cikla “Latvijas Kods” filmai “Dāvids un Goliāts”.

Režisoru Sandija Semjonova un Olafa Okonova veidotā filma Dāvids un Goliāts ir stāsts par diviem brāļiem – Kristu un Kristapu Kaņukiem. Vecākais brālis Kristaps kopš dzimšanas ir piesaistīts ratiņkrēslam, un viņam ir runas grūtības, bet, pateicoties ģimenes atbalstam, viņš spējis attīstīt repa talantu. Savukārt Krists aizrāvies ar BMX Freestyle braukšanu un ir viens no Latvijas labākajiem braucējiem šajā disciplīnā. Filma ir par jauniešu sapņiem, talantu, atbildību vienam pret otru, spēju nepadoties un priecāties par dzīvi un saprast tās vērtības.

Foto: Ingus Rutulis

LTV projekta vadītāja Zane Valeniece norāda, ka šogad Latvijas koda stāsti arī skatītājus iedvesmos uzdrīkstēties: “Jebkura uzdrīkstēšanās ir notikums, kas ievieš kaut ko jaunu un paliekošu. Ir ļoti būtiski vienmēr būt ceļā uz uzdrīkstēšanos, un to šogad pierāda arī visu stāstu varoņi,”

Filmas pirmizrāde norisināsies 11. novembrī (šodien) Nacionālās Kino balvas “Lielais Kristaps” pasniegšanas ceremonijas ietvaros.

Nākamnedēļ visi laipni gaidīti uz īpašajiem labdarības seansiem kinoteātrī kinoteātrī K Suns (17. novembrī, 16.00) un Kuldīgas kinoteātrī (9. decembrī, 13.00). Visi ziedojumi par filmu nonāks Kaņuku ģimenei.

Attiecīgi šī ir ne tikai iespēja redzēt brāļu stāstu, bet arī palīdzēt Kristapam veseļoties.

18. decembrī arī filmas pirmizrāde LTV ēterā.

BUY AT OUR SHOP